Alkomaty

Sklep z alkomatami Oromed - kierowco nie ryzykuj!

Konsekwencje jazdy samochodem pod wpływem alkoholu mogą być naprawdę przykre. By nie dopuścić do stwarzania niebezpieczeństwa na drodze, warto ubezpieczyć się w alkomat. Nie zawsze jesteśmy w stanie prawidłowo ocenić, czy w naszym organizmie znajdują się “procenty”. Alkomaty skutecznie rozwiewają wątpliwości, dlatego ich zakup to korzystna decyzja. Jeżeli chcesz mieć pewność, że wynik jest prawidłowy, warto wybrać profesjonalny model.

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości alkomaty, które zagwarantują Ci dokładny pomiar, a tym samym, uchronią przed ewentualnym mandatem. Alkomat powinien być obowiązkowym wyposażeniem każdego kierowcy, który ceni zarówno swoje bezpieczeństwo, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Zapraszamy do skorzystania z innych naszych ofert na przykład profesjonalnych stetoskopów.

Ryzyko nie popłaca

Jazda “na podwójnym gazie” jest niebezpieczna nie tylko dla samego kierowcy, ale i dla znajdujących się w aucie pasażerów oraz innych uczestników ruchu drogowego przebywających poza samochodem. Nie warto ryzykować podróżowania z promilami we krwi. By uniknąć zagrożenia dobrze jest zainwestować w profesjonalny alkomat i jeśli tylko mamy jakąkolwiek wątpliwość, czy wypity do obiadu kieliszek wina zdążył już wyparować z organizmu, skorzystać z niego niezwłocznie. Specjalistyczne urządzanie powie nam, czy możemy już siadać za kółko, czy lepiej jeszcze się nieco wstrzymać z jazdą.

Alkomaty w OROMED

W naszej ofercie dostępne są dwie wersje urządzeń: półprzewodnikowe oraz elektromechaniczne. Zostały one wyposażone w czuły system pomiarowy oraz pokazujący wynik badania cyfrowy wyświetlacz LED. Są one łatwe w użyciu - przejście do kolejnego etapu procedury sygnalizowane jest przez kolorowe diody. Lekkie i kompaktowe urządzenie bez problemu zmieści się w kieszeni, torebce czy schowku samochodu.Zapisz się na newsletter ...i zyskaj kupon na 10 % na pierwsze zakupy!.