Aplikatory i maty Lyapko

Wśród produktów, jakie dostępne są w ofercie sklepu internetowego Oromed, znalazły się aplikatory wieloigłowe dr Lyapko. To akcesoria służące do akupresury i refleksologii, popularnie wykorzystywane m.in. w czasie zabiegów kosmetycznych oraz fizjoterapeutycznych. Zarówno każda mata, jak i wałek, stanowi pozornie prosty, a w rzeczywistości starannie opracowany artykuł. Prezentowane rozwiązania gwarantują nieocenione wsparcie przy leczeniu wielu dolegliwości i w codziennych rutynach pielęgnacyjnych.

Czym są akcesoria spod marki dr Lyapko?

W asortymencie dostępne są różne propozycje tego producenta. Aplikator wieloigłowy Lyapko w formie wałków sprzedawanych w odmiennych rozmiarach, wyposażony jest w specjalne, optymalnie rozlokowane na ich wierzchu igły wykonane z takich metali jak miedź, żelazo, cynk, srebro czy nikiel. Starannie obliczona odległość między nimi sprawia, że są one zupełnie bezpieczne i przyjemnie masują ciało. Produkty te mogą m.in. zniwelować napięcia mięśni, zmniejszyć dolegliwości bólowe i sprzyjać odprężeniu. Z ich pomocą można swobodnie dotrzeć do wielu zagłębień i krzywizn na ciele. Używa się ich również w zabiegach kosmetologicznych, m.in. przy liftingu. Maty z kolei służą do oddziaływania na większe powierzchnie, w tym plecy czy brzuch. Znajdują one szerokie zastosowanie m.in. przy dyskopatii i mnóstwie innych kłopotów ze zdrowiem.

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące aplikatorów dr Lyapko lub chcecie dowiedzieć się więcej o wałkach i matach wieloigłowych – nasza obsługa jest do dyspozycji klientów. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z prezentowanymi produktami.Zapisz się na newsletter ...i zyskaj kupon na 10 % na pierwsze zakupy!.