Aspiratory dla dzieci

Domeną naszej firmy jest dostarczanie różnego rodzaju akcesoriów medycznych wykorzystywanych zarówno w domach prywatnych, jak i profesjonalnych placówkach leczniczych. Propozycja sklepu internetowego to między innymi aspirator do nosa. Służy on do odciągania wydzieliny dzieci, które same nie potrafią jej usunąć. Zastosowanie produktu pozwala dzieciom na swobodne oddychanie, odżywianie się oraz spanie bez jakiegokolwiek uczucia dyskomfortu. Bardzo ważną informacją jest fakt, że zastosowanie aspiratora do nosa zmniejsza do minimum ryzyko infekcji krzyżowej.

Bezpieczny aspirator dla dzieci

Urządzenie jest bezpieczne i bardzo wygodne w użyciu. Może być stosowane zarówno u noworodków, jak i starszych dzieci. Mała obudowa umożliwia zabranie akcesorium w każdą podróż, natomiast kształt przypominający delfinka skutecznie odwraca uwagę dziecka, dzięki czemu traktuje ono urządzenie jako zabawkę. Powoduje to, że malec nie ucieka i nie boi się usuwania wydzieliny z nosa.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów dostępnych w ofercie naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych akcesoriów.Zapisz się na newsletter ...i zyskaj kupon na 10 % na pierwsze zakupy!.