Ciśnieniomierze naramienne

Nasza firma działa w Polsce już od długiego czasu i zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju akcesoriów medycznych. Oferta sklepu internetowego to między innymi automatyczne ciśnieniomierze naramienne. Zostały wykonane z wytrzymałych materiałów co sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. W ramach oferty naszej firmy prezentujemy akcesoria działające zarówno na baterie, jak i przy pomocy zasilacza, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z klientów.

Automatyczne ciśnieniomierze naramienne odznaczają się prostą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu nawet osoby starsze nie będą miały problemu z użytkowaniem urządzenia. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom produkt może zostać zabrany ze sobą w każdą podróż. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego sklepu internetowego oraz do wybrania najodpowiedniejszego akcesorium dla swoich potrzeb. Czytelny wyświetlacz dostarcza wszelkie niezbędne dane na temat stanu zdrowia osoby badanej.

Dlaczego warto wybrać ciśnieniomierze naramienne Oromed?

W Oromed przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę ciśnieniomierzy, w której znajdziecie zarówno aparaty nadgarstkowe, jak również naramienne. Każde z urządzeń zostało przetestowane klinicznie. Ponadto, do aparatów dołączona jest 24-miesięczna gwarancja jakości.

Każde z oferowanych przez naszą firmę urządzeń jest intuicyjne w obsłudze, ma wytrzymałą, obudowę i niewielką wagę. Aparaty mają uniwersalne mankiety – ciśnieniomierze naramienne przeznaczone są na ramię o obwodzie od 22cm do 40 cm.

Oferowane przez nas aparaty umożliwią Wam wygodne przeprowadzenie pomiarów ciśnienia krwi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Główne zalety naszych ciśnieniomierzy:

Wśród zalet dostępnych w naszej ofercie ciśnieniomierzy naramiennych i nadgarstkowych wymienić możemy takie jak:

  • Wysoka dokładność pomiaru wynosząca +/- 3 mmHg.
  • Duży wyświetlacz LCD, dzięki któremu odczytanie pomiarów nie stwarza problemów nawet osobom starszym.
  • Funkcja wykrywania nadciśnienia oraz objawów arytmii serca, a są to ważne dla zdrowia informacje.
  • Prosta obsługa – wystarczy tylko nacisnąć przycisk start.
  • W przypadku ciśnieniomierzy naramiennych różne możliwości zasilania – baterie lub zasilanie sieciowe.
  • Dostępne są modele z funkcją głosowego podawania wyników.
  • Niektóre modele wyposażone są w dodatkowe funkcje, na przykład podczas pomiarów można włączyć muzykę relaksacyjną.

Do czego dobrze sprawdzi się ciśnieniomierz naramienny?

Coraz więcej osób decyduje się na zakup ciśnieniomierza naramiennego do użytku domowego. Takie urządzenie umożliwia sprawne przeprowadzenie pomiarów ciśnienia i tętna, a także informuje o arytmii serca i nadciśnieniu. Ponadto, ciśnieniomierze naramienne mają funkcję pamięci, w każdej chwili możemy sprawdzić wyniki pomiarów wraz z datą ich przeprowadzenia.

Takie urządzenia sprawdzają się zarówno w przypadku osób walczących z nadciśnieniem i ciśnieniem podwyższonym, chorych na miażdżycę, a także osób, które chcą kontrolować ciśnienie krwi, a tym samym zadbać o własne zdrowie.

Jaki wybrać ciśnieniomierz naramienny czy nadgarstkowy? Podpowiadamy

Zanim zdecydujemy się na zakup ciśnieniomierza, dokładnie przemyślmy, jaki rodzaj urządzenia lepiej sprawdzi się w naszym przypadku – ciśnieniomierz naramienny czy nadgarstkowy. Ciśnieniomierze nadgarstkowe są wskazane w przypadku osób niepełnosprawnych ruchowo, które nie byłyby w stanie samodzielnie założyć mankietu na ramię. Ciśnieniomierze naramienne uchodzą za nieco dokładniejsze, są więc lepszym wyborem w przypadku osób, które chorują na miażdżycę lub nadciśnienie.

Oba modele możemy bez problemu zabrać z sobą w różne miejsca, jeśli jednak często przeprowadzamy pomiary w terenie wygodniejszy będzie ciśnieniomierz nadgarstkowy.Zapisz się na newsletter ...i zyskaj kupon na 10 % na pierwsze zakupy!.