Ciśnieniomierz zegarowy

Ciśnieniomierze ze stetoskopem w dobrej cenie

Oferujemy wysokiej jakości, profesjonalne ciśnieniomierze zegarowe, które wyróżniają się wysoką dokładnością pomiarów. Wykorzystując je do codziennego badania, masz gwarancję, że wynik jest poprawny. Ciśnieniomierze zegarowe powinny znaleźć się w domowym wyposażeniu. Dzięki tarczy pomiarowej z wyraźnymi liczbami, wygodnemu mankietowi, badanie można przeprowadzić samodzielnie i nie stanowi to żadnego większego problemu.

Odczyt wyników jest niezwykle prosty. W naszym asortymencie znajdują się rozmaite ciśnieniomierze zegarowe, dlatego bez trudu można dopasować model do swoich potrzeb i wymagań. Nawet mimo codziennej eksploatacji, zachowują swoją sprawność i funkcjonalność przez długi czas, pozwalając na monitorowanie stanu zdrowia. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą ciśnieniomierzy zegarowych. Zobacz inne nasze urządzenia, na przykład profesjonalne otoskopy.

Czym się wyróżnia ciśnieniomierz zegarowy? (manualny) 

Ciśnieniomierze zegarowe umożliwiają przeprowadzenie precyzyjnych pomiarów, a co za tym idzie, dostarczają wielu ważnych dla naszego zdrowia informacji. Takie aparaty wyposażone są w tarczę – manometr aneroidowy, z dość dużymi cyframi – dzięki temu odczyt wyników pomiarów jest całkowicie bezproblemowy. W budowie takiego stetoskopu oprócz  manometru aneroidowego wyróżniamy gruszkę i mankiet.

Ważnym elementem w budowie ciśnieniomierza zegarowego jest również stetoskop – w modelach przeznaczonych do domowego stetoskop stanowi integralną część ciśnieniomierza. W przypadku modeli przeznaczonych do użytku w instytucjach medycznych zazwyczaj stetoskop kupowany jest osobno.

Czy warto wybrać ciśnieniomierz zegarowy ze stetoskopem?

Ciśnieniomierz zegarowy umożliwia przeprowadzenie pomiarów ciśnienia metodą osłuchową, czyli metodą Korotkowa, która wymaga użycia stetoskopu. Wykorzystanie stetoskopu sprawia, że wyniki pomiarów są bardzo precyzyjne. W przypadku ciśnieniomierzy przeznaczonych  do użytku domowego stetoskop jest zintegrowany z mankietem, dzięki czemu  mierzenie ciśnienia przebiega w wygodny i sprawny sposób.

Warto tutaj wspomnieć również o tym, że zastosowany w ciśnieniomierzach mechanizm aneroidowy jest odporny na korozję oraz wstrząsy.

Główne zalety naszych ciśnieniomierzy w pkt wg. uznania

Oferowane przez naszą firmę ciśnieniomierze zegarowe mają wiele zalet, wśród nich wymienić możemy:

  • Ciśnieniomierze umożliwiają przeprowadzanie precyzyjnych pomiarów.
  • Duża tarcza z wyraźnymi cyframi sprawia, że odczytanie wyniku przebiega bez najmniejszych problemów.
  • Urządzenia wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów – będą doskonale spełniać swoją funkcję przez długie lata.
  • Aparaty wyposażone są w uniwersalny, wygodny mankiet.
  • Ciśnieniomierze mają niewielkie rozmiary, są lekkie, dzięki czemu można przenosić je w różne miejsca.

Do czego służą ciśnieniomierze?

Ciśnieniomierze są niezbędne w instytucjach medycznych, ale coraz częściej pojawiają się również w domowych apteczkach. Takie urządzenia umożliwiają przeprowadzenie pomiaru ciśnienia, jakie krew wywiera na ścianki naczyń krwionośnych. Ponadto, modele ciśnieniomierzy elektronicznych wyposażone są w funkcję wykrywania arytmii oraz nadciśnienia, dzięki czemu można w porę rozpocząć leczenie i ocalić własne zdrowie.Zapisz się na newsletter ...i zyskaj kupon na 10 % na pierwsze zakupy!.