ZAPASOWY FILTR DO WODY VITARAIN SW-19 IGŁY SOSNY Zobacz większe

Home

Zapasowy filtr do wody vitarain sw-19 igły sosny

ZAPASOWY WYMIENNY WKŁAD VITARAIN SW-19 IGŁY SOSNY - WITAMINOWY FILTR PRYSZNICOWY

Więcej szczegółów

ZAPAS SW19 SOSNA

Nowy produkt

9 Przedmioty

129.00 zł

+ -

d43b2b914c1bb63d6b881a3bf8d0
475a084a4fa98f48df67790784d2

CZYM JEST WITAMINOWY FILTR PRYSZNICOWY?

Produkt ten jest połączeniem środka nawilżającego i witaminy C. Jest on wysoce skuteczny przy usuwaniu resztek chloru i chloroamin z wody kranowej. Witamina C ma działanie przeciwutleniające, a zatem zapobiega wielu chorobom skóry, przeciwdziała jej wysuszaniu i zmarszczkom. Dodatkowo zapobiega efektom starzenia, rozświetla skórę i sprawia, że wygląda ona młodo.

Aromaterapia

Produkt może też służyć do aromaterapii. Każdy kto lubi otaczać się pięknymi zapachami może wybrać dla siebie zarówno delikatne, świeże jak i naturalne nuty. Dzięki czemu będzie mógł cieszyć się rozmaitymi efektami aromaterapii i przywrócić harmonię nie tylko ciału i duszy.

Usuwanie chloru

Woda przechodząca przez filtr prysznicowy jest oczyszczana z pozostałości chloru po dezynfekcji oraz szkodliwych amin łojowych. Filtr witaminowy Vitarain bezpiecznie usuwa 99,9% chloru poprzez odpowiednią budowę oraz przy użyciu reakcji chemicznej. Dzięki wykorzystaniu filtra chronimy naszą skórę.

Działanie przeciwutleniające

Przeciwutleniające działanie witaminy C powstrzymuje efekty starzenia się skóry. Dodatkowo rozświetla, odżywia oraz sprawia ona, że skóra staję się miękka, zdrowa i wygląda młodziej

b052446242bc9658cd6b635ac778

ZAPASOWY WYMIENNY WKŁAD VITARAIN SW-19 IGŁY SOSNY - WITAMINOWY FILTR PRYSZNICOWY

Łatwe w stosowaniu witaminowe filtry prysznicowe VITARAIN są unikalnymi produktami, które w harmonijny sposób dbają o nasze zdrowie i urodę. W filtrach zastosowano bardzo ciekawą kompozycje składników opartą głownie na zaletach witaminy C. Ponieważ ludzki organizm nie posiada zdolności produkcyjnych witaminy C powinniśmy witaminę dostarczać z zewnątrz. Jednym z bardzo skutecznych sposobów jest aplikowanie witaminy przez skórę po spełnieniu kilku warunków. Koniecznym warunkiem jest uzyskanie stężenia witaminy C w roztworze na poziomie nie mniejszym niż 15%. W filtrach producent uzyskał stężenie na poziomie 41%. Następnym warunkiem zapewniającym skuteczną aplikacje witaminy do skóry właściwej jest zastosowanie promotora czyli substancji, która pomoże pokonać warstwę rogową naskórka. W filtrach VITARAIN rolę promotora pełni GLICERYNA, zapewniając nam dodatkowo nawilżanie, wygładzanie i ochronę skóry. Filtry poprzez zastosowanie składnika o nazwie DEXTRIN przynoszą dodatkowo ulgę dla górnych dróg oddechowych w procesie oddychania.

4bc2182d4c1c9ac8307399ab7a69

KORZYŚCI

Dzięki wygenerowaniu tak dużego stężenia witaminy C możemy mówić o szerokim spektrum oddziaływania filtrów na nasze zdrowie poprzez zapewnienie:

- ochrony przed chorobami cywilizacyjnymi

- ochrony przed starzeniem organizmu

- ochrony przed starzeniem skóry

- aktywności przeciwnowotworowej

Specyfikacja produktu SW-019 ZAPAS

- Witaminowy filtr prysznicowy

- Producent : SINWOO KOREA ( Korea Południowa)

- Okres eksploatacji : 18000 litrów (150 litrów dziennie = 4 miesiące)

- Waga : 465 g (witamina C - 315 g)

- Maksymalne ciśnienie : 8,27 Bar

- Maksymalna temperatura : 55°C

- Łatwa wymiana kartridża

- Zapach: igły sosny

- Certyfikaty: CE oraz FDA ( potwierdzenie wysokiej jakości, efektywności i bezpieczeństwa produktu medycznego)

94cedc3843669b4e309bf809c715


Zapisz się na newsletter ...i zyskaj kupon na 10 % na pierwsze zakupy!.