Nowy GOLARKA BRAUN 300 S Zobacz większe

Home

GOLARKA BRAUN 300 S

Foliowa GOLARKA BRAUN SERIES 3 300S

Więcej szczegółów

GOL_300S

Nowy produkt

5 Przedmioty

148.50 zł

+ -

Foliowa GOLARKA BRAUN SERIES 3 300S

  • 2x SensoFoil goli przy samej skórze
  • 3 czułe na nacisk elementy golące dla zwiększenia wydajności i komfortu skóry
  • Zasilanie akumulatorowe lub sieciowe
  • Zaprojektowany w Niemczech przez firmę Braun
  • Trwała, bezprzewodowa golarka elektryczna
  • Wodoodporna do -5 metrów

Świetna adaptacja i komfort skóry.

Braun to kultowa niemiecka marka specjalizująca się w golarkach najwyższej jakości. Jest rozpoznawana na całym świecie dzięki prostemu, intuicyjnemu projektowi i wyjątkowej wydajności produktu. Wszystkie golarki Braun wykonują proste, intuicyjne ruchy, dzięki czemu nie trzeba dwukrotnie golić w tym samym miejscu, co pomaga zminimalizować podrażnienie skóry. Wyspecjalizowane elementy tnące są wrażliwe na nacisk i chronione przez opatentowaną siatkę metalową, zapewniającą czyste i dokładne golenie, zapewniające wyjątkowy komfort skóry. Wszystkie golarki Series 3 są zaprojektowane i zaprojektowane w Niemczech dla najwyższej precyzji i dbałości o szczegóły. Jakość, którą możesz poczuć każdego dnia.

Zaawansowane golenie

3 wyspecjalizowane elementy tnące współpracują ze sobą, zapewniając dokładne i delikatne golenie. Opatentowany przez firmę Braun SensoFoil chroni skórę przed ostrzami.

Idealna adaptacja

3 niezależnie przesuwające się elementy golące (3-Flex) dopasowują się do każdego konturu twarzy, zapewniając maksymalny kontakt ze skórą.

Inteligentny design

Pełna moc golenia w Serii 3 jest zbudowana w super cienkiej główce, dzięki czemu możesz łatwo dotrzeć do trudnych obszarów, takich jak nos.

Niemiecka technologia

Seria Braun 3 została zbudowana, aby przetrwać. Ergonomiczny uchwyt zapewnia bezpieczne golenie, nawet przy użyciu wody, mydła lub żelu.

100% wodoodporny

Wszystkie golarki Braun są wodoodporne (do 5 metrów). Można je wygodnie spłukać pod bieżącą wodą, aby zapewnić łatwe i higieniczne czyszczenie.

Wykorzystanie przewodowe i bezprzewodowe

Golarka jest wyposażona w automatyczną regulację napięcia 100-240, dzięki czemu możesz korzystać z golarki Braun na całym świecie podczas podróży.

2 baterie o długiej żywotności

Dwa potężne akumulatory NiMH z technologią szybkiego ładowania. Wystarczy 5 minut ładowania, aby uzyskać pełne golenie.

SKŁAD ZESTAWU

  • Maszynka
  • Nakładka ochronna
  • Ładowarka


Zapisz się na newsletter ...i zyskaj kupon na 10 % na pierwsze zakupy!.