MATA SZANSA 6,2 X 4 LYAPKO Zobacz większe

Home

Mata szansa 6,2 x 4 lyapko

Aplikator wieloigłowy Lyapko mata „KOMFORT-Szansa” 6,2×4

Więcej szczegółów

AL MATA SZANSA 6,2 X 4

Nowy produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

390.00 ZŁ

+ -

Aplikator wieloigłowy Lyapko mata „KOMFORT-Szansa” 6,2×4

Aplikator wieloigłowy Lyapko mata „KOMFORT – Szansa” 6,2×4 charakteryzuje się dużą powierzchnią oddziaływania, dzięki czemu posiada podwyższoną efektywność terapeutyczną. Jest to duża komfortowa mata i ze względu na obecność elastycznych gumowych połączeń jest bardzo wygodna w użyciu, transporcie oraz przechowywaniu.

ZASTOSOWANIE

Polecana jako aplikator do pleców (mata do akupresur). Stosowana jako mata do leżenia na niej w przypadkach profilaktyki i w kompleksowej terapii chorób oraz uszkodzeń aparatu ruchowego. Wykazuje duże efekty terapeutyczne przy występowaniu objawów rwy kulszowej, barkowej i udowej. Sprawdza się bez wątpienia w terapii dyskopatii, wypuklin i przepuklin krążka międzykręgowego, zmian zwyrodnieniowych, stanów pourazowych, mięśniobóli, skrzywień kręgosłupa i wielu innych.

Można jej używać jako dywanika pod nogi, w pozycji siedzącej, do zabiegów refleksologicznych stóp.

Leżąc na macie na brzuchu poddawani jesteśmy zabiegom profilaktycznym oraz kompleksowej terapii chorób układu trawienia.

Aplikator wieloigłowy Lyapko „KOMFORT – Szansa” 6,2×4 dzięki swym ogromnym możliwością terapeutycznym i rehabilitacyjnym cieszy się dużym zainteresowaniem wśród aplikatorów – mat

Aplikator wieloigłowy Lyapko KOMFORT-Szansa 6,2×4 Rodzaj mata

Przy tak dużym aplikatorze jak KOMFORT – Szansa 6,2×4 ważnym warunkiem pomyślnej terapii i braku odczuć dyskomfortu jest poprawne układanie się na nim. W przypadku każdej z mat Lyapko niewygodne odczucia pierwszych kilku minut przechodzą w odczucia przyjemnego ciepła, wibracji lub pulsacji. Zabiegi często kończą się pełnowartościowym zdrowym snem. W celu poprawnego ułożenia się na aplikatorze, zalecane jest podłożeniem pod matę poduszeczki lub skręconego wałka z ręcznika frotowego. Podłożyć je należy w miejscu, gdzie występuje wklęsłość kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego.

Przy dyskomforcie odczuwalnym w przeciągu 10-15 minut, aplikator należy stosować ponownie w dniu następnym. Przyczynami odczuć dyskomfortu mogą być: nieprawidłowe ułożenie aplikatora, tzn. nierównomierność obciążenia na igły.

W celu usunięcia odczuć dyskomfortu należy unieść się nad aplikatorem i położyć się na nim ponownie, podkładając wcześniej pod stawy kolanowe miękki wałek.

Czas seansu, czyli czas oddziaływania na skórę aplikatora (leżenia na nim), ma ścisły związek z otrzymaniem pożądanego (wymaganego) efektu:

• w celu tonizowania, znieczulenia przy ostrych bólach, dla podwyższenia wydolności i ciśnienia tętniczego przy hipotonii – ok. 7-10 minut;

• w celu osłabienia, bądź nawet usunięcia długotrwałych chronicznych bólów, obniżenia ciśnienia tętniczego, efektu relaksacyjnego i usypiającego – ok. 15-30 minut i dłużej.

Każdy człowiek posiada inną wrażliwość skóry, dlatego czas oddziaływania aplikatorem dla każdej z osób będzie różny. Wyznacznikiem momentu zakończenia zabiegu będzie przenikające ciepło w miejscu aplikacji oraz pojawiające się stopniowo odczucie dyskomfortu. Niektóre osoby mogą wykonywać zabieg nawet w przeciągu 2 godzin.

Czas terapii – to 1-2 tygodnie. Można ją powtórzyć po upływie 10-14 dni. W praktyce stosując codziennie aplikator w przeciągu kilku miesięcy, można liczyć na trwałą poprawę samopoczucia, usunięcia chronicznych bólów, obniżenie wagi, podwyższenie życiowego wigoru i wydolności organizmu.

Aplikator wieloigłowy Lyapko mata „KOMFORT-Szansa” 6,2×4

- kolor jest wysyłany losowy

Opis produktuZapisz się na newsletter ...i zyskaj kupon na 10 % na pierwsze zakupy!.