MATA DUET 4,9 LYAPKO Zobacz większe

Home

Mata duet 4,9 lyapko

Aplikator wieloigłowy Lyapko „Duet” 4,9 

Więcej szczegółów

AL MATA DUET 4,9

Nowy produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

125.00 ZŁ

+ -

Aplikator wieloigłowy Lyapko „Duet” 4,9 

Aplikator wieloigłowy Lyapko „Duet” 4,9 posiada mały rozstaw igieł – 4,9 mm. Dzięki temu sprawdza się lepiej o osób o podwyższonej wrażliwości skóry, u osób szczupłych i dzieci.  Stosujemy go najczęściej miejscowo. Bez wątpienia sprawdza się najlepiej do zabiegów w okolicy kręgów szyjnych, piersiowej i krzyżowo-lędźwiowej części kręgosłupa. Oczywiście można go też stosować na innych mniejszych powierzchniach ciała. Nadaje się do długotrwałego oddziaływania na miejsca odczuwania najbardziej uporczywego bólu, bądź w strefach największego umiejscowienia punktów akupunkturowych. Aplikator Duet można też łączyć pod czas zabiegu z innymi większymi aplikatorami płaskimi i leżąc na nich obejmować zabiegiem dużą powierzchnie ciała.

Aplikator wieloigłowy Lyapko „Duet” 4,9 Rodzaj mata

Matę Duet można łączyć na przykład z większymi matami Lyapko. Dobrym sposobem jest też przymocowanie jej do określonej powierzchni ciała elastycznym bandażem lub opaską uciskową. Czas zabiegu od 30 minut do 2 – 3 godzin.

Zastosowanie płaskich aplikatorów jest optymalnym sposobem, nie wymagającym dodatkowego wysiłku od pacjenta oraz pomocy innych osób.

Aplikator wieloigłowy Lyapko „Duet” 4,9 skutecznie usuwa  ból, zmniejsza  napięcia i zmęczenie, a rano naładowuje organizm dodatkową energią na cały dzień.

Aplikator wieloigłowy Lyapko „Duet” 4,9 - kolor jest wysyłany losowy

Opis produktuZapisz się na newsletter ...i zyskaj kupon na 10 % na pierwsze zakupy!.