MATA DUET 5,8 LYAPKO Zobacz większe

Home

Mata duet 5,8 lyapko

Aplikator wieloigłowy Lyapko „Duet” 5,8

Więcej szczegółów

AL MATA DUET 5,8

Nowy produkt

100 Przedmioty

120.00 ZŁ

+ -

Aplikator wieloigłowy Lyapko „Duet” 5,8

Aplikator wieloigłowy Lyapko „Duet” 5,8 posiada pośredni rozstaw igieł – 5,8 mm. Jest to rozstaw uniwersalny. Nadaje się zarówno dla osób o podwyższonej wrażliwości skóry, jak i dla osób wykazujących jej normalną wrażliwość. Aplikator Duet stosujemy miejscowo w okolicy kręgów szyjnych, piersiowej i krzyżowo-lędźwiowej części kręgosłupa oraz na innych mniejszych powierzchniach ciała. Duet może być stosowany do długotrwałego oddziaływania na miejsca odczuwania najbardziej uporczywego bólu. Sprawdza się też bez wątpienia do masażu stref największego umiejscowienia punktów akupunkturowych.

APLIKATOR WIELOIGŁOWY LYAPKO DUET 5,8 Marka Lyapko
APLIKATOR WIELOIGŁOWY LYAPKO DUET 5,8 Kod producenta 4820077020659

Matę Lyapko Duet 5,8 można łączyć pod czas zabiegu z innymi większymi aplikatorami Lyapko płaskimi obejmując tym samym pod czas zabiegu dużą powierzchnię ciała. Można ją też mocować do miejsc, na których chcemy wykonać zabieg elastycznym bandażem lub opaską uciskową. Czas zabiegu od 30 minut do 2 – 3 godzin.

Zastosowanie płaskich aplikatorów jest optymalnym sposobem, nie wymagającym dodatkowego wysiłku od pacjenta oraz pomocy innych osób.

Aplikator wieloigłowy Lyapko „Duet” 5,8 skutecznie usuwa ból, zmniejsza napięcia i zmęczenie, a rano naładowuje organizm dodatkową energią na cały dzień.

Aplikator wieloigłowy Lyapko „Duet” 5,8

APLIKATOR WIELOIGŁOWY LYAPKO DUET 5,8 Model DUET 5,8

Opis produktuZapisz się na newsletter ...i zyskaj kupon na 10 % na pierwsze zakupy!.