Nowy DiskDr CS500 trakcyjny kołnierz ortopedyczny rozmiar L Zobacz większe

Home

DiskDr CS500 trakcyjny kołnierz ortopedyczny rozmiar L

Nr 1 na świecie kołnierz trakcyjny do dekompresji kręgosłupa szyjnego, skutecznie likwiduje ból szyi i karku bez zabiegu chirurgicznego

DiskDr. CS500 to najskuteczniejszy kołnierz trakcyjny na świecie, który efektywnie i bezinwazyjnie leczy choroby kręgosłupa szyjnego oraz szybko likwiduje ból szyi i karku. Bez kosztownych i inwazyjnych zabiegów chirurgicznych oraz długotrwałej rekonwalescencji.

Więcej szczegółów

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

1,499.00 zł

+ -


Nr 1 na świecie kołnierz trakcyjny do dekompresji kręgosłupa szyjnego, skutecznie likwiduje ból szyi i karku bez zabiegu chirurgicznego

DiskDr. CS500 to najskuteczniejszy kołnierz trakcyjny na świecie, który efektywnie i bezinwazyjnie leczy choroby kręgosłupa szyjnego oraz szybko likwiduje ból szyi i karku. Bez kosztownych i inwazyjnych zabiegów chirurgicznych oraz długotrwałej rekonwalescencji.


Dla kogo?

DiskDr. CS500 jest zalecany dla osób, które zmagają się z bólem szyi i karku oraz dolegliwościami kręgosłupa szyjnego, spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej (praca przy komputerze, praca biurowa) oraz są narażone na przeciążenie kręgosłupa. Dekompresja kręgosłupa w odcinku szyjnym również wtedy gdy pacjent znajduje się w pozycji leżącej. Modułowa budowa pozwala na używanie w każdej pozycji,ponieważ stelaż z pasem trakcyjnym może być odłączany od ramy zabezpieczającej.


Wskazania:

 • zwężenie kanałów i przestrzeni międzykręgowych
 • stany pourazowe
 • przepuklina
 • terapia osób ze wskazaniem do leżenia lub unieruchomionych

DiskDr. CS500 jest szczególnie zalecany w celu:

 • profilaktyki i leczenia chorób kręgosłupa szyjnego,
 • zmniejszenia bólu szyi i karku o różnym nasileniu i pochodzeniu,
 • wzmocnienia kręgosłupa w odcinku szyjnym,
 • utrzymania prawidłowej postawy ciała,
 • wspomagania rehabilitacji po operacjach i zabiegach na kręgosłupie szyjnym, chroniąc przed powikłaniami,
 • rozluźnienia napięcia mięśni wokół szyi.

Jak to działa?

DiskDr CS500 to kołnierz trakcyjny, który działa na zasadzie dekompresji kręgosłupa.

DiskDr. zwiększa odległość pomiędzy kręgami szyjnymi o ok. 3 mm, zmniejszając skutecznie nadmierny ucisk kręgów, dzięki czemu szybko łagodzi ból pleców oraz leczy choroby kręgosłupa wywołane bezpośrednio lub pośrednio przez nieprawidłowy ucisk kręgów.


Co wyróżnia kołnierz ortopedyczny DiskDr?

Technologia VAP™ jest unikalną technologią firmy Changeui Medical. Urządzenie uwalnia wysoki napór powietrza jedynie pionowo, dlatego kręgi szyjne są chronione przed siłami grawitacji.

Technologia Airtouch™ System po założenia urządzenia trakcyjnego DiskDr i napompowaniu powietrzem system Airtouch™ tworzy filary powietrzne wokół szyi,zgodnie z kształtem kręgów,podpierając je równomiernie i delikatnie rozluźniając kręgi szyjne.

System Airtouch™ dopasowuje się do kręgów szyjnych pacjenta,zapewniając łagodną,a tym samym solidną trakcję.Otwór wentylacyjny wypełnia wolną przestrzeń pomiędzy szyją a pasem trakcyjnym,dzięki czemu pacjent nie odczuwa dyskomfortu w trakcie używania.

Pionowo rozprężane powietrze pozwala uzyskać siłę trakcji rzędu 11 kg, dzięki czemu zostaje odciążony kręgosłup na odcinku szyjnym i zredukowany ból w tym obszarze.


Budowa:

1. Stelaż ( odpinany)

Stelaż podtrzymujący zbudowany jest zarówno z elementów sztywnych, jak i elastycznych, które w połączeniu z miękką wewnętrzną wyściółką pozwalają na redukcję ucisku na szyję oraz komfort w trakcie stosowania.

2. Pas trakcyjny

Pas trakcyjny wykorzystując technologię VAP™ tworzy filary powietrzne, które chronią kręgi szyjne przed siłami grawitacji, przywracając jednocześnie anatomiczną krzywiznę tego odcinka.

3. Rama zabezpieczająca

Cervitrac™ CS500 został zaprojektowany, by umożliwić skuteczną trakcję w pozycji leżącej, zapewniając stabilne zabezpieczenie dla głowy i szyi pacjenta dzięki łatwo odłączalnej ramie zabezpieczającej.

4. Pompka ręczna

Ręczna pompka pozwala pacjentowi napełnić pas powietrzem i kontrolować ciśnienie w czasie trakcji (odpinana)


Szczegóły produktu:

- Innowacyjne medyczne urządzenie odciążające kręgi szyjne również w pozycji leżącej

Prezentowane urządzenie terapeutyczne to produkt z serii DiskDr. Wykorzystując innowacyjną technologię VAP™, kołnierz stabilizuje, wzmacnia i podtrzymuje kręgi szyjne również w pozycji leżącej. Jest dedykowany pacjentom z przewlekłymi i ciężkimi bólami w odcinku szyjnym kręgosłupa.

- Trakcja w komfortowej pozycji

Cervitrac™ CS500 został zaprojektowany, by umożliwić trakcję, również wtedy, kiedy pacjent znajduje się w pozycji leżącej. Pozycja pionowa powoduje napięcie mięśni szyi oraz więzadeł podtrzymujących kręgi szyjne. W pozycji poziomej rozluźniają się czyniąc trakcję jeszcze bardziej efektywną.

- Hybrydowa budowa

Stelaż podtrzymujący wykonany jest z elementów sztywnych jak i elastycznych, które w połączeniu z miękką wyściółką, redukują ucisk na szyję w trakcie stosowania. Innowacyjny Cervitrac™ CS500 jest najbardziej efektywnym, precyzyjnym i komfortowym urządzeniem w leczeniu schorzeń kręgosłupa szyjnego.

- Modułowa budowa dla komfortowego stosowania w każdej pozycji

Cervitrac™ CS500 pozwala na trakcję w odcinku szyjnym zarówno w pozycji leżącej, jak i w pionowej. Stelaż z pasem trakcyjnym mogą być stosowane łącznie z ramą zabezpieczającą w pozycji leżącej lub bez ramy w pozycji pionowej jako niezależne urządzenie trakcyjne.

- Produkt jest urządzeniem medycznym. Przed użyciem zapoznaj się szczegółowo z instrukcją i ostrzeżeniami.


Szczegółowa specyfikacja

Rozmiar (Szerokość x Głębokość x Wysokość mm):

 • Stelaż - 153 X 79 X 184 (mm)
 • Stand - 226 X 332 X 115 (mm)
 • Pompka - 56.5 X 55 X 240 (mm)

Waga:

 • Stelaż: 160g
 • Pas trakcyjny: 150g
 • Rama: 610g
 • Pompka: 250g

Opymalne ciśnienie powietrza: 8PSI±1

Rozmiar pasa: "L"

Masa ciała powyżej 65kg (143lbs.)

Wyprodukowano w Korei Południowej

Gwarancja: 2 lata


Bezpieczeństwo stosowania

DiskDr. jest 100% bezpieczny, a jego stosowanie nie wywołuje skutków ubocznych.

DiskDr. jest oficjalnie zatwierdzonym urządzeniem medycznym dopuszczonym do użytku przez FDA (Amerykańską Agencję leków i żywności).

Posiada certyfikaty ISO i CE, potwierdzające jego jakość i bezpieczeństwo stosowania.

DiskDr. jest zalecany jako uzupełnienie leczenia operacyjnego, rehabilitacyjnego oraz kuracji lekowej.


Badania kliniczne

Skuteczność działania urządzeń trakcyjnych Disk Dr. została udowodniona w badaniach naukowych przez zespół chirurgii ortopedycznej szpitala Seoul Paik Hospital (szpital Uniwersytetu Inje w Seulu) pod nadzorem profesorów Byungjik Kim i Shinwoo Park.

Na podstawie danych zebranych od pacjentów cierpiących na bóle pleców przeprowadzono badania kliniczne w celu poprawienia wydajności i niezawodności urządzeń trakcyjnych Disk Dr. Są one w tej chwili uznanymi urządzeniami medycznym do leczenia kręgosłupa - pierwszymi tego typu na świecie.Zapisz się na newsletter ...i zyskaj kupon na 10 % na pierwsze zakupy!.