Nowy MATA DO AKUPRESURY Z PODUSZKĄ ZIELONA Zobacz większe

Home

Mata do akupresury z poduszką zielona

MATA_ORO-HEALTH ZIELONY

Nowy produkt

4 Przedmioty

149.99 ZŁ

+ -

Opis produktu

MATA DO AKUPRESURY Z KOLCAMI + PODUSZKA OROMED

Oryginalna Mata do akupresury OROMED

Pierwsza znana mata do akupresury w historii była opracowana i zaprojektowana przez Iwana Kuzniecowa jako Aplikator. Jednak ta mata bardzo odbiegała od dzisiejszej. Nowoczesna mata do akupresury była opracowana przez społeczność Jogi w Szwecji i inspirowana starożytnymi indyjskimi mistykami i jogini, którzy często spali na łóżkach z gwoździ.

Maty do akupresury ORO-HEALTH oparte są na nowoczesnych maty do jogi. Wyściełane bawełnianą osłoną, są osadzone kilkoma tysiącami tępych kolców przypominające ciernie, które wywierają nacisk na punkty akupresury, aby je aktywować.

Mata ORO-HEALTH i jej działanie:

Łagodzi wiele dolegliwości bólowych

Relaksuje organizm

Poprawia jakośc snu

Redukuje stres

Pomaga w walce z celluitem

Każda mata posiada wygodną, ochronną torbę na ramię, wykonaną z lnu!

Jak działa Mata do akupresury ORO-HEALTH

Zasada działania naszej maty do akupresury sięga starożytnej technice akupresury, co odnosi się do wywierania presji na niektóre punkty ciała, aby złagodzić ból, rozluźnić mięśnie i poprawić krążenie krwi. Mata do akupresury ORO-HEALTH zapewnia te same korzyści, co aktywacja punktów akupunktury pod czas profesjonalnych zabiegów. Eliminuje potrzebę regularnych wizyt na sesje akupunktury, oszczędzające nie tylko pieniądze ale także czas i kłopot związany z wizytą.

Każda mata zawiera tysiące kolców rozrzuconych po całej powierzchni. Używamy własnej wagi ciała do rozłożenia optymalnego nacisku, aby aktywować punkty akupresury, usuwając blokady w meridianach i pozwalając energii przepływać naturalnie przez nasze ciało. Kiedy energia życiowa zaczyna płynąć równomiernie przez ciało, pomaga złagodzić ból i stany zapalne.

Jak używać Matę do akupresury ORO-HEALTH

Aby uzyskać najlepsze korzyści, należy używać maty na gołą skórę. Zapewnia to najlepszy kontakt punktów nacisku w twoim ciele z kolcami na macie. Jeśli jednak cierpisz na cukrzycę lub masz wrażliwa skórę, należy zakładać cienką koszulkę aby uniknąć obrażeń lub siniaków. Jeśli używasz maty do akupresury ORO-HEALTH po raz pierwszy, oprzyj ją o krzesło lub sofę plecami i oprzyj się delikatnie, aby pomóc swojemu ciału przyzwyczaić się do kolców. Następnie można przejść do kładzenia się na macie umieszczając ją na materac, który będzie zapewniać amortyzację, aby nie było pełnego nacisku na plecy, co pomoże twojemu ciału przyzwyczaić się do kolców. Jeżeli jesteś doświadczonym użytkownikiem, umieść matę na twardej podłodze i połóż się na niej rozkładając ciężar ciała równomiernie na macie do akupresury ORO-HEALTH. Waga twojego ciało zapewni wymagany nacisk aby kolce wykonywały swoją pracę.

Sugerowany czas użytkowania:

Użytkownicy początkujący: 10-15 minut dziennie.

Użytkownicy średniozaawansowani: 15 - 30 minut dziennie.

Użytkownicy zaawansowani: 30 - 45 minut dziennie.

Korzyści z Maty do akupresury ORO-HEALTH z poduszką

Kiedy zaczniesz używać Maty do akupresury ORO-HEALTH jako zaawansowany użytkownik zaczniesz doświadczać jego korzyści. Po każdej sesji, po około pięciu minutach poczujesz ciepłą falę na plecach w wyniku zwiększonego krążenie krwi i energii w całym ciele. Regularne stosowanie pomoże ulżyć napięcie w szyi i ramionach. Inne korzyści mogą obejmować: Ulgę w przewlekłym bólu; ulgę w bólu dolnej części pleców i szyi; relaks mięśni ciała; ulgę w bólach głowy i napięciu; poprawę jakości snu i wypoczynku.

Dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji, ty możesz zabrać matę ze sobą wszędzie i doświadczać bezbolesnego życia.

Dane techniczne:

 • 29 kolców w jednej rozecie

 • Łączna ilość kolców w zestawie: 7888

 • Łączna ilość rozet w zestawie: 272 szt

 • Materiał Len/Mata kokosowa

 • Wysoka jakość wykonania

 • Kolce bezpieczne dla skóry

Mata

 • Ilość rozet: 200szt

 • Ilość kolców: 5800

 • Wymiary: 43x67cm

Poduszka

 • Ilość rozet: 72szt.

 • Ilość kolców: 2088

 • Wymiary: 40x30cmZapisz się na newsletter ...i zyskaj kupon na 10 % na pierwsze zakupy!.