ORO-COMFORT FAMILY Zobacz większe

Home

ORO-COMFORT FAMILY

Inhalator OROMED ORO-COMFORT FAMILY to piękny, nowoczesny design połączony z przyjemną dla ucha praca inhalatora. Stosowany przy inhalacjach, aromaterapiach i ziołolecznictwie. Jest bardzo poręczny, nie zajmuje dużo miejsca i wyposażony jest w wygodną torbę

Więcej szczegółów

INH_ORO-Comfort Family N

Nowy produkt

29 Przedmioty

109.00 zł

+ -

Inhalator OROMED ORO-COMFORT FAMILY to piękny, nowoczesny design połączony z przyjemną dla ucha praca inhalatora. Stosowany przy inhalacjach, aromaterapiach i ziołolecznictwie. Jest bardzo poręczny, nie zajmuje dużo miejsca i wyposażony jest w wygodną torbę

 

Inhalator OROMED ORO-COMFORT FAMILY  jest inhalatorem pneumatycznym tłokowym do terapii aerozolowej charakteryzującym się wysoką stabilnością pracy. Jest to jeden z najlepszych inhalatorów dostępnych na rynku. W zestawie z bardzo miękkądelikatną i przyjazną dla twarzy dziecka maseczką do inhalacji.

 

Do stosowania przy nebulizacji najpopularniejszych leków np. zawierających Budenoside czyli Budesonid, Pulmicort czy Miflonide.

Łatwy do utrzymania w czystości. Nebulizator posiada podstawkę, a sam inhalator uchwyt na nebulizator. Długi przewód pozwala na swobodne podawanie leku nawet bardzo ruchliwym dzieciom.

 

ORO-COMFORT FAMILY jest specjalnie zaprojektowany  dla dzieci, OROMED  jest światowym liderem w produkcji sprzętu do inhalacji i nebulizacji. 

Warto zwrócić uwagę na jego rozmiar, większość konkurencyjnych produktów jest stanowczo większa np. 17cm x 31cm x 10 cm o wadze ponad 2kg !!! Jest to naprawdę kompaktowy model, idealny do pracy w domu ,co potwierdzają komentarze naszych zadowolonych klientów.

Niezawodność tego modelu została potwierdzona przez tysiące użytkowników. Tanie materiały eksploatacyjne ( filtry , nebulizator , maseczki dla dzieci i dorosłych , końcówki doustne i donosowe można u nas dokupić ) to dodatkowy atut . Niewielkie rozmiary , bogate wyposażenie oraz łatwość użycia czyni go idealnym inhalatorem do użytku domowego .

 

 PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA

 

Terapia inhalacyjna górnych dróg oddechowych: przewlekły nieżyt nosa i gardła, przewlekłe, nieswoiste stany zapalne nosa, gardła i krtani, alergiczny nieżyt nosa, nawracające i przewlekłe stany zapalne zatok przynosowych, nieżyt krtani oraz stany wyczerpania głosowego...
Terapia inhalacyjna płuc i oskrzeli: przewlekłe i nawracające zapalenia oskrzeli, astma oskrzelowa, stany po zapaleniach płuc...
Stosowane leki: Flixotide,Pulmicort, Budesonid, Miflonide, sól fizjologiczna...
Dla kogo: dzieci, dorośli (w tym osoby w podeszłym wieku) 

Inhalator  ORO-COMFORT FAMILY jest przeznaczony do użytkowania w domu. Jest wyposażony w długi przewód powietrzny. Dzięki tak długiemu przewodowi oraz specjalnej konstrukcji nebulizatora OROMED , która zapobiega wylewaniu się leku możliwa jest inhalacja  nawet bardzo ruchliwych dzieci a także osób znajdujących się w pozycji leżącej. Inhalator ORO-COMFORT FAMILY może być stosowany przy wszelkiego rodzaju inhalacjach, przy nebulizacji soli fizjologicznej i najpopularniejszych leków np. Flixotide, Budesonid, Pulmicort czy Miflonide. Idealny do zwalczania sezonowych przeziębień, kataru i innych dolegliwości dróg oddechowych. Niezawodność tego modelu potwierdzona przez tysiące użytkowników. Tanie materiały eksploatacyjne (filtr, nebulizator) to dodatkowe atuty.

SPECYFIKACJA :

 •          Waga: 1,5 kg
 •          Pojemność komory nebulizatora maks. 6 ml
 •          Ciśnienie maksymalne: 2,3 bar
 •          Wielkość cząsteczek: MMAD (50%)
 •          Poziom hałasu: 63 dB
 •          Zasilanie sieciowe 230V
 •          Gwarancja: 2 lata
 •           

SKŁAD ZESTAWU:

 •          Kompresor
 •          Nebulizator 
 •          Przewód powietrzny 2 m 
 •          Maska PVC dla dorosłych 
 •          Maska PVC dla dzieci
 •          Końcówka do nosa 
 •          Zapasowy filtr 1 op.(5szt)
 •          Końcówka doustna
 •          Etui transportowe

Nebulizator OROMED jeden z najlepszych nebulizatorów na rynku. 

Nebulizator  jest jednym z najskuteczniejszych i najbardziej wszechstronnych nebulizatorów na rynku . 

 

Nebulizator  wydajny, bardzo efektywny, pojemność 6ml, konstrukcja zapobiegająca wyciekowi zawartości z pojemnika
Nebulizator  jest wysoce wydajnym nebulizatorem, zwiększającym skuteczność inhalacji. 
Specjalna konstrukcja zapobiega wyciekowi zawartości pojemnika. 
Całkowita pojemność nebulizatora wynosi 6 ml co pozwala na jednorazowe podanie pełnej dawki leku zapisanego przez lekarza.

ZNIKOMA ILOŚĆ NIEWYKORZYSTANEGO LEKU

Geometria nebulizatora została optymalnie zaprojektowana tak, aby w połączeniu z  precyzyjnym wykończeniem jego wewnętrznych powierzchni (są niezwykle gładkie) uzyskać efekt maksymalnego wykorzystania nobilitowanego leku. 

 

NEBULIZACJA JEST MOŻLIWA W KAŻDEJ POZYCJI 

Innowacyjna konstrukcja urządzenia, pozwala na niezakłóconą nebulizację również przy zastosowaniu minimalnych dawek leku w każdym położeniu .Zapisz się na newsletter ...i zyskaj kupon na 10 % na pierwsze zakupy!.