Masażer do stóp

Urządzenie do poprawy krążenia krwi w stopach

Profesjonalny masażer do stóp będzie idealnym wyborem szczególnie dla osób, które cierpią na bóle stóp. W takich przypadkach dobry masaż tej części ciała może okazać się jedynym wybawieniem. Nie zawsze mamy czas i pieniądze by udać się do masażysty. Dlatego w takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem jest urządzenie do masowania stóp.

W naszym sklepie znajdziesz wiele ciekawych modeli masażera do stóp. Zobacz również inne przedmioty w naszym sklepie, na przykład stetoskopy dla lekarzy.

Jak wybrać dobry masażer do stóp?

Aby wybrać masażer do stóp, który będzie w 100% dopasowany do naszych preferencji, powinniśmy zwrócić uwagę na szereg kwestii, między innymi:

 • Wielkość i wyprofilowanie miski ‒ dobrze jest sprawdzić czy mata masująca ma odpowiednie w naszym przypadku kształt i wielkość. Podpowiadamy, że jeśli dysponujemy niewielką przestrzenią, dobrym wyborem będzie masażer składany. Kolejna rada ‒ jeśli z urządzenia będzie korzystać kilku użytkowników, dobrze zdecydować się na uniwersalny masażer do stóp.
 • Rodzaj masażu ‒ najpopularniejsze są urządzenia, za pomocą których możemy wykonać masaż bąbelkowy, masaż wibracyjny oraz masaż rolujący.
 • Podgrzewanie wody ‒ dobrze sprawdzić czy masażer ma funkcję podgrzewania wody i utrzymania jej temperatury.
 • Pielęgnacja – masażery mogą być wyposażone w specjalne szczoteczki, pumeksy, wałki do akupresury, wałki do masażu na sucho i na mokro.
 • Funkcja suszenia ‒ w przypadku masażera z funkcją suszenia specjalne wentylatory szybko osuszą nasze stopy i paznokcie.

Zalety hydromasażu

Hydromasaż ma wiele zalet, wymienić tutaj możemy takie kwestie, jak:

 • wspomaganie leczenia wielu schorzeń, na przykład nadpotliwości stóp, grzybicy oraz stanów zapalnych stóp
 • rozluźnienie zmęczonych mięśni
 • stymulacja krążenia
 • zmniejszenie obrzęku nóg
 • poprawa samopoczucia i sposób na relaks
 • pielęgnacja stóp

Po całym dniu warto dać odpocząć własnym stopom - hydromasaż to idealny sposób.

Jak poprawić krążenie krwi w nogach?

Jakie są sposoby na poprawę krążenia krwi? Wymienić tutaj możemy spacery, farmakologię czy dobrze zbilansowaną dietę. Podpowiemy również, że w przypadku osób, które chcą poprawić krążenie krwi sprawdzi się masażer do stóp, a w szczególności masażer na podczerwień. Takie urządzenie wyposażone jest w lampę na podczerwień, dzięki której podgrzewa powierzchnię stóp i stymuluje krążenie.

Oromed - najlepsze urządzenia do masażu stóp

Masażery do stóp to ważna część oferty naszego sklepu medycznego. Oferujemy masażery o różnej wielkości, z nóżkami antypoślizgowymi i wyposażone w wiele przydatnych funkcji, na przykład takich, jak masaż bąbelkowy i wibracyjny, promieniowanie podczerwone czy podgrzewanie wody.

Wszystkie masażery wykonane zostały z trwałych, odpornych na różnego typu uszkodzenia materiałów, co więcej, zastosowanie zaawansowanych technologii sprawia, że urządzenia działają bezawaryjnie i cicho.

Zapraszamy do współpracy!Zapisz się na newsletter ...i zyskaj kupon na 10 % na pierwsze zakupy!.