Nowy Obniżka! TZF FFP2 NR, 50 sztuk, kartonik opak. - Certyfikowane maski - polski produkt Zobacz większe

Maski

Tzf ffp2 nr, 50 sztuk, kartonik opak. - certyfikowane maski - polski produkt

Półmaska filtrująca ochronna, certyfikowana

  1. Skuteczność filtracji > 94%
  2. Ochrona dróg oddechowych
  3. Półmaska składana – bez zaworu filtrującego, dzięki czemu zwiększa zabezpieczenie otoczenia
  4. Nie powoduje skórnych reakcji alergicznych, nie podrażnia i nie rani skóry

Więcej szczegółów

Nowy produkt

15 Przedmioty

449.99 zł

269.90 zł

-180.09 zł

+ -

TZF FFP 2 NR półmaska filtrująca spełnia normę PN-EN 149+A1:2001

Przechowywanie: w suchym i ciepłym miejscu. Zaleca się zachowanie opakowania ze względu na zawarte na nim informacje.

Półmaska filtrująca TZF FFP 2 NR służy ochronie dróg oddechowych przed szkodliwymi aerozolami, filtruje nie mniej niż 94% cząstek stałych z powietrza. Wskazana dla pracowników ochrony zdrowia oraz pacjentów podczas pandemii. Półmaska TZF FFP 2 NR jest właściwa dla osób przebywających w środowisku, w którym znajdują się substancje szkodliwe. Maska TZF FFP 2 NR nie powoduje skórnych reakcji alergicznych. Nie podrażnia oraz nie rani skóry.

Sposób użycia:

  1. Przed założeniem maski należy sprawdzić, czy nie upłynęła jej data ważności oraz czy nie jest uszkodzona. Półmaski uszkodzone orz takie, których data ważności upłynęła, nie powinny być używane.
  2. Półmaskę filtrującą należy tak założyć, aby nakładka nosowa znalazła się na nosie. Elastyczny element nakładki należy dopasować do kształtu nosa i twarzy, tak by półmaska szczelnie przylegała do twarzy użytkownika zasłaniając nos, usta i podbródek.
  3. Gumki półmaski należy założyć za uszy, sprawdzić czy półmaska szczelnie przylega do twarzy, a następnie spiąć z tyłu głowy, załączoną do  półmaski spinką mocującą.
  4. Następnie jeszcze raz docisnąć elastyczny element nakładki nosowej do nosa
  5. Jeśli po sprawdzeniu, czy półmaska jest prawidłowo założona, okaże się że jest nieszczelna, należy jeszcze raz wyregulować dopasowanie półmaski do indywidualnego kształtu nosa (patrz punkt 2 i 3). Aby sprawdzić, czy półmaska ściśle przylega do twarzy, należy ją przytrzymać obiema dłońmi, a następnie zrobić gwałtowny wydech.

 

Wytwórca:
Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne „Polfa” S.A.
Ul. Fleminga 2
03-176 Warszawa
Tel.: +48 (22) 811 18 14

Certyfikat 486_2020_1437 półmaski filtrujące TZF FFP2 NRZapisz się na newsletter ...i zyskaj kupon na 10 % na pierwsze zakupy!.