Nebulizatory dla dzieci i niemowląt

Ostatnimi czasy coraz częściej mówi się o wysokiej skuteczności podawania leku w formie aerozolu. Bezpośrednie działanie na układ oddechowy jest zwykle bardziej efektywne niż tradycyjne metody doustne. Do wykonania takiego zabiegu potrzebne są jednak specjalistyczne nebulizatory, czyli niewielkie pojemniki, w...

Nebulizatory dla dzieci i niemowląt

Ostatnimi czasy coraz częściej mówi się o wysokiej skuteczności podawania leku w formie aerozolu. Bezpośrednie działanie na układ oddechowy jest zwykle bardziej efektywne niż tradycyjne metody doustne. Do wykonania takiego zabiegu potrzebne są jednak specjalistyczne nebulizatory, czyli niewielkie pojemniki, w których dochodzi do przekształcenia preparatu medycznego ze stanu ciekłego w formę gazową. Za pomocą stożka przewodzącego odpowiednia dawka farmaceutyku zostaje rozpylona w drogach oddechowych. Taka metoda jest szczególnie polecana osobom cierpiącym na przewlekłe choroby układu oddechowego oraz dzieciom.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo nebulizator do inhalatorów, który jest kompatybilny z urządzeniami różnych marek, a także zapasowe komory na lek oraz aparaty pneumatyczno-tłokowe do stosowanie w warunkach domowych i ośrodkach medycznych.

Więcej


Zapisz się na newsletter ...i zyskaj kupon na 10 % na pierwsze zakupy!.