Podgrzewacze do butelek

specjalnie dla dzieci ORO-BABY

Podgrzewacz do butelek z pewnością będzie wielką pomocą, gdy już nasz maluszek pojawi się na świecie. Podgrzewacze umożliwiają sprawne, w pełni bezpieczne i równomierne podgrzanie pokarmu dla dziecka – obiadku w słoiczku, butelki z kaszką, mlekiem czy herbatką.

Podgrzewacze do butelek to ważna część naszej oferty. Podgrzewacze wykonane zostały z porządnych materiałów i wyposażone są w opcję regulacji temperatur. Ponadto, są bardzo intuicyjne w obsłudze. Urządzenia są niewielkie, a dzięki temu bezproblemowe w przechowywaniu. Co istotne, niektóre z podgrzewaczy pełnią również funkcję sterylizatora butelek. Wszystko to sprawia, że rodzic może zaoszczędzić sporo czasu.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup podgrzewacza?

Podgrzewacze do butelek wyposażone są w wiele przydatnych funkcji, między innymi:

  1. Termostat umożliwiający ustawienie optymalnej temperatury podgrzewania pokarmu.
  2. Podświetlany wyświetlacz LCD, dzięki czemu temperatura podgrzewania widoczna jest nawet przy zgaszonym świetle.
  3. Jedzenie jest podgrzewane równomiernie,
  4. Automatyczne wyłączanie – wiele modeli podgrzewaczy ma funkcję automatycznego wyłączenia, dzięki której znika ryzyko przegrzania pokarmu.
  5. Dostępne są modele podgrzewaczy, które pełnią też funkcję sterylizatora, co jest bardzo przydatne przy odkażaniu butelek, smoczków czy gryzaków.

Podgrzewacz do butelek – na co zwrócić uwagę?

  1. Istotną kwestią jest rozmiar podgrzewacza – sprawdźmy czy zmieszczą się w nim zarówno butelki, jak również słoiczki z jedzeniem. W zależności od potrzeb możemy zakupić podgrzewacz o standardowych wymiarach, jak i nieco większe.
  2. Zakres temperatur dobrze też sprawdzić jaka jest minimalna, a jaka maksymalna temperatura podgrzewania jedzenia.

Z użyciem podgrzewacza można w kilka minut podgrzać przygotowany wcześniej posiłek czy mleko odciągnięte z piersi, a to jest dużym ułatwieniem dla każdego rodzica. Taki podgrzewacz z pewnością będzie dobrą inwestycją.Zapisz się na newsletter ...i zyskaj kupon na 10 % na pierwsze zakupy!.