Termometr dla niemowlaka

Szeroki wybór termometrów dla najmłodszych dzieci

Wybierz produkty marki Oromed ➤ wygodne termometry dla niemowlaka i małych dzieci ➤ oferujemy pomoc w przyborze oraz szybką przesyłkę na terenie całego kraju.

Na jaki termometr dla niemowlaka warto się zdecydować? Przede wszystkim na taki, za pomocą którego wykonamy precyzyjne pomiary. Ważne są także wygoda maluszka podczas kontroli temperatury – zimny, nieprzyjemny w dotyku termometr sprawi, że dziecko będzie się wiercić, a to uniemożliwi pomiar.

W naszej ofercie znajdziecie termometry stworzone z myślą o najmłodszych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Termometry bezdotykowe dla niemowląt

Wśród różnego typu termometrów dla niemowląt dużą popularnością cieszą się termometry bezdotykowe. Tego typu urządzenia mają kilka istotnych zalet:

  1. Pomiary są bardzo precyzyjne.
  2. Pomiar temperatury zajmuje kilka sekund.
  3. Temperaturę można mierzyć, kiedy maluch śpi.
  4. Tego typu termometry często wyposażone są w funkcję zapamiętywania ostatnich pomiarów, dzięki czemu można porównać wyniki.
  5. Termometr wystarczy przytrzymać w niewielkiej odległości od czoła malucha, znika problem z umieszczeniem termometru w ustach czy w uchu dziecka.

Wszystkich, którzy szukają termometru umożliwiającego szybkie i precyzyjne przeprowadzenie pomiaru temperatury u malucha zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.Zapisz się na newsletter ...i zyskaj kupon na 10 % na pierwsze zakupy!.