Inhalatory tłokowe i ultradźwiękowe

Propozycja naszego sklepu internetowego to między innymi inhalatory pneumatyczne. Stanowią one jeden z najskuteczniejszych sposobów leczenia chorób górnych i dolnych dróg oddechowych o podłożu bakteryjnym i wirusowym (zapalenia zatok lub też nieżytu nosa). Zaletą stosowania terapii inhalacyjnej jest silne działanie leku nawet w najdalej położonym odcinku dolnych dróg oddechowych.

Inhalator pneumatyczny czy ultradźwiękowy?

O ile inhalatory pneumatyczne są przystosowane do podawania precyzyjnych dawek leku, o tyle produkty ultradźwiękowe są stosowane przede wszystkim do nawilżania dróg oddechowych za pomocą soli fizjologicznej czy też solanki. Mogą być one wykorzystywane także do podawania mukolityków. Aerozol wytwarzany za pomocą tej metody charakteryzuje się dużą trwałością i gęstością, co pozwala na skrócenie czasu inhalacji w stosunku do innych technik inhalacyjnych.

W ramach prowadzonych działań oferujemy inhalatory pneumatyczne w kształcie słonika, które są akcesoriami idealnymi dla dzieci.Zapisz się na newsletter ...i zyskaj kupon na 10 % na pierwsze zakupy!.