Wagi elektroniczne

Łazienkowe, domowe

Wagi elektroniczne pozwalają na dużo dokładniejszy pomiar niż wagi mechaniczne. Oprócz tego, że są funkcjonalne, wyróżniają się także estetycznym wyglądem i są świetną ozdobą łazienki. Dostępne w naszej ofercie wagi elektroniczne posiadają dodatkowe funkcje, dzięki którym możliwy jest pomiar zawartości tkanki tłuszczowej, mięśniowej, kostnej i wody w organizmie.

Pozwala to na kontrolowanie swojego stanu zdrowia. Waga elektroniczna wyposażona jest w duży wyświetlacz, więc bez trudu możemy odczytać wynik pomiaru wagi. Jej ogromną zaletą jest również wbudowana pamięć, dzięki czemu możliwe jest przechowywanie danych o użytkowników. Waga elektroniczna dostępna w naszej ofercie ma funkcję automatycznego wyłączania, a także wskaźnik przeciążenia i niskiego poziomu baterii.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty ciśnieniomierzy elektronicznych.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze wagi?

Podczas wyboru wagi elektronicznej warto zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów, między innymi takich, jak:

  1. Funkcja pamięci – dobrze zdecydować się na model wagi z funkcją zapamiętywania ostatnich pomiarów. Umożliwia to bezproblemowe porównywanie wyników z ostatnich dni, tygodni bądź miesięcy.
  2. Rozmiar wyświetlacza – w przypadku osób starszych oraz mających problemy ze wzrokiem dobrym rozwiązaniem jest zakup wagi z większym wyświetlaczem LCD.
  3. Dobrze zakupić wagę, która umożliwia pomiar masy ciała, ale też kontrolę innych kwestii, na przykład zawartości wody w organizmie.
  4. Maksymalna waga – niektóre urządzenia mają określone przez producenta obciążenie maksymalne, w zależności od modelu może to być 150, 199 czy 300 kg.
  5. Warto też sprawdzić, jaką liczbą i jakim rodzajem baterii zasilana jest waga.

Zalety wag elektronicznych

  1. Umożliwiają dokładne pomiary masy ciała.
  2. Dzięki takim wagom możemy na bieżąco kontrolować spadek bądź wzrost masy ciała
  3. Tego typu wagi mają estetyczne obudowy i dobrze prezentują się na podłodze w łazience bądź w garderobie.
  4. Waga elektroniczna przyda się zarówno osobom, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów, jak również tym, które chcą kontrolować swoja masę ciała i zadbać o swoje zdrowie.Zapisz się na newsletter ...i zyskaj kupon na 10 % na pierwsze zakupy!.