Wyciskarki i blendery

Do kluczowych elementów dbania o zdrowe zalicza się prawidłowe odżywianie, a kielichowe blendery Oromed, w tym modele przenośne, jakie dostępne są w tym miejscu, należą do najszybszych i najwygodniejszych sposobów na przygotowanie pożywnych posiłków. Wysoce praktyczne, a z drugiej strony – wykonane z dbałością o detale i w duchu współczesnych trendów, stanowią atrakcyjne urządzenia dla każdego, kto pragnie przyrządzić w domu, jak i poza nim, smaczne soki owocowe i warzywne. Zachęcamy do sprawdzenia oferty.

Czym charakteryzują się blendery naszej marki?

W sprzedaży znajdziecie Państwo wybór modeli blenderów kielichowych, które niejednokrotnie okażą się praktycznym sprzętem w kuchni. Ich prosta konstrukcja stanowi atut dla osób szukających akcesoriów pozwalających łatwo i szybko zrobić pożywne smoothie, ale nie tylko. Różne ostrza, w jakie zostały wyposażone wybrane urządzenia, umożliwiają rozdrobnienie mnóstwa produktów spożywczych, co rewelacyjnie sprawdza się m.in. przy gotowaniu wielu dań, w tym zup i sosów do odmiennych potraw. Ponadto w artykułach stacjonarnych można znaleźć dodatkowe pojemniki z pokrywkami. Dzięki temu przygotuje się orzeźwiające napoje dla innych lub dla siebie – na później.

Każdy blender kielichowy Oromed, również przenośny, został zaprojektowany z jednej strony z myślą o wygodzie i prostocie, a z drugiej – o bezpieczeństwie użytkowników. Dlatego w produkcji wykorzystujemy wyłącznie wyselekcjonowane materiały, w tym tworzywa bez BPA, stal nierdzewną oraz szkło, z którego wykonane są m.in. same kielichy.

Blendery przenośne – dla osób żyjących aktywnie

Atrakcyjne rozwiązanie stanowią dostępne w asortymencie Oromed przenośne blendery kielichowe. Zasilane wbudowanymi bateriami, ładowane przez złącze USB, a do tego wyposażone w wydajne silniczki, mogą pracować w sesjach trwających nawet 25 sekund, co pozwala dokładnie zmielić i wymieszać składniki – niezależnie od tego, gdzie aktualnie się przebywa. Będąc więc w pracy lub w podróży, nic nie stoi na przeszkodzie, by wyciągnąć takie przenośne urządzenie i szybko przygotować pożywny, pełen witamin i innych mikroelementów posiłek. Dodatkowo Oromed proponuje je z wygodnymi gumowymi uchwytami w różnych kolorach – idealnych dla niej, jak i dla niego. Atutem tych sprzętów jest prosta konstrukcja, upraszczająca czyszczenie – po wypiciu koktajlu wystarczy przepłukać naczynie, by później łatwo je umyć w domu.

Zachęcamy już teraz do zapoznania się z asortymentem naszej firmy. Gwarantujemy, że blendery kielichowe stacjonarne i przenośne od Oromed spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W razie pytań – zapraszamy Państwa do kontaktu.Zapisz się na newsletter ...i zyskaj kupon na 10 % na pierwsze zakupy!.